صفحه نظرسنجی+جایزه
معرفی نامه مدرن فا
هدیه مدرن فا
پیام مدرن فا به امت اسلام
ندای آزادی ملت ها
تازه های سامی یوسف
سوپرایز سامی یوسف
معلول نه! توامند خاص
انجمن صلح طلبان مدرن فا
گروه خبری مدرن فا
مرورگر زمان مدرن فا
مجلات اینترنتی
پیوندها
یاداشت های مدرن فا
عضویت در خبرنامه
ارتباط با ما
 

تازه های سامی یوسف

در این بخش جدیدترین اخبار،کلیپ ها ، ترانه ها ، سوپرایزها برای شما دوستدار سامی یوسف قرار داده می شود امیدواریم لذت ببرید!!!
  باتشکر مدیر پروژه: علی مصلی نژاد

مدرن فا : دوستدار و حامی سامی یوسف

  • فستیوال بین المللی (اینترنتی) پیامی به بهترین دوست ... سامی یوسف همراه با 1391 جایزه

   تیم بین المللی مدرن فا برگزار می کند:

   فستیوال بین المللی (اینترنتی) پیامی به بهترین دوست ... سامی یوسف

   سامی یوسف یکی از مشهورترین شخصیتهای بین المللی کشور انگلستان در طی هفت سال گذشته بوده است، او استادانه آبهای آزاد را پیموده و قلبها و افکار میلیونها نفر را در خاورمیانه، اروپا، امریکای شمالی و شمال افریقا تحت تاثیر قرار داده است. قطب نمای حرکت او، در اصل، سبک موسیقی ایجاد شده توسط خود وی یعنی “اسپریتیک” است. این سبک که هم از لحاظ موسیقی و هم از لحاظ معنایی محصول هویت سامی یوسف است.  سامی یوسف مدافع سرسخت اتحاد است و جسورانه و متعهدانه در پی تفاهم بین فرهنگها از طریق ترویج ارزشهای جهانی و ارج نهادن به روح انسانی است بلاخره بعد از یکسال انتظار این فستیوال بزرگ کار خود را آغاز نمود. این فستیوال با شعار بین المللی (Bring people together) به سه زبان زنده دنیا از جمله فارسی با 1391 جایزه نفیس برگزار می گردد. هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی مردم با فرهنگ ها و عقاید مختلف و ایجاد صلح دوستی میان ملت ها در قالب پیام رسان صلح ، عشق و دوستی دکتر سامی یوسف می باشد این فستیوال هر از ده روز به کاربران یک کشور مطابق برنامه تور مجازی اختصاص دارد و به معرفی بیشتر فرهنگ و  آداب رسوم حاکم بر آن کشور در قالب میزهای گفتگو مجازی می پردازد. دکتر سامی یوسف در سبک جدید موسیقی خود یعنی اسپیریتیک در تلاش است که ملت ها با وحدت بیشتر و با چشم پوشی بر روی تقاوت ها و اختلاف نظرها گردهم آمده ایشان در این باره می گویند : "باور کنید، کاری که ما اکنون انجام می دهیم بسیار مهم تر از گذشته است....جهان ما تنها به سوی بحران اقتصادی نمی رود بلکه دچار بحران اخلاقی و معنوی نیز شده است. ما در دهکده ی جهانی زندگی می کنیم و لازم است که غیر مسلمانان را از این پس "دیگران" خطاب نکنیم. تا زمانی که ما همه را دوست نداریم، هیچ گاه به رؤیاها و آرزوهایمان برای رسیدن به جهانی بهتر و امن تر برای همه یمان نخواهیم رسید." امیدواریم روزی عشق و علاقه جایگزین اختلاف ها و تفاوت ها گردد امیدواریم شما از شرکت در این فستیوال بزرگ لذت ببرید.

   با تشکر

   مدیر فستیوال: علی مصلی نژاد (سامی علی)

    ورود به صفحه جشنواره ( کلیک کنید)

  • سامی یوسف : امام مرد بزرگی در تاریخ جهان اسلام بودند و متفکری بزرگ که  من به بسیاری از تفکرات امام خمینی معتقد و پایبند هستم

   به گزارش گروه خبری مدرن فا : خانم سارا یوسف رحیمی از مقاله نویسان معروف در زمینه موسیقی می باشد و تا به حال مقاله های زیادی منتشر نموده است وی طی دیدار خود با سامی یوسف در کشور ترکیه نسخه انگلیسی از یکی از مقاله های خود با نام (( حقیقت موسیقی در دین مبین اسلام )) به سامی یوسف تقدیم می نماید وی در مورد دیدار خود با سامی یوسف و گفتگو با ایشان می گوید :

   من این مقاله(حقیقت موسیقی در دین مبین اسلام) را با متن انگلیسی هنگامی که سامی عزیز را در آنکارا ملاقات کردم به وی تقدیم کردم و ما به مدت نیم ساعت در این مورد با یکدیگر گفتگو کردیم وایشان از این مقاله بسیار مسرور گشتند و به قدری خوشحال شدند که به من گفتند امید وارم همیشه مرا خواهرانه یاری کنید وبه راهتان در تحقیق و مطالعه در راه اسلام ادامه دهید. وهنگامی که فهمیدند رشته تحصیلی من حقوق است به من گفتند قطعا اگر دنبال موسیقی اسلامی نمی رفتم رشته حقوق را انتخاب ودنبال می کردم .البته ایشان تا مقدار بسیار خوبی هم فارسی را خوب صحبت می کنند که برای من خیلی جالب توجه بود بطوری که هنگامی که برای من از جملات فارسی استفاده کردند من شوکه شده بودم والبته در حین بحثمان ایشان در مورد تفکرات بالای حضرت امام خمینی (ره) صحبت کردند که سامی گفت امام مرد بزرگی در تاریخ جهان اسلام بودند و متفکری بزرگ که وی به بسیاری از تفکرات امام خمینی معتقد و پایبند است وادامه داد که امام از جمله علمای معاصری بودند که موسیقی را مجاز می دانستند.وخیلی سخنان دیگر که هرچه بگویم تمامی ندارد...

   به گزارش مدرن فا این خواننده اصالتا ایرانی با سبک اسپیریتیک که ایجاد شده توسط خود وی می باشد در تلاش برای ایجاد تعامل و اتحاد است و جسورانه و متعهدانه در پی تفاهم بین فرهنگها از طریق ترویج ارزشهای جهانی و ارج نهادن به روح انسانی است از این رو به مطالعه و جستجو در زمینه موسیقی در ادوار گذشته و وضعیت آن در افکار و اندیشه های ادیان،مذاهب و آداب رسوم ملت های مختلف می پردازد. سامی یوسف در ساخت ترانه هایش  نظرات علما و اندیشمندان مختلف جهان از جمله حضرت امام خمینی (ره)  مورد بررسی قرار داده و درمواردی از آن ها استفاده می کند. سامی یوسف معتقد است که ما خیلی کار ها می توانیم از طریق هنر موسیقی انجام دهیم از جمله حل مشکلات اجتماعی.

   هیج گاه سخن زیبای امام خمینی را فراموش نکنیم:

   شکست در نهضتی که برای خدا باشد نیست

   برای دانلود مقاله کامل کلیک کنید!

   منبع:گروه خبری مدرن فا

  • ألا بذکرک (یاد تو) اثر جدید سامی یوسف منتشر شد!

   روح رمضان را با آخرین تک آهنگ سامی یوسف “ألا بذکرک” (یاد تو) از آلبوم آینده او “سلام” گرامی بدارید. این قطعه – که به طرز زیبایی ساده و روح افزاست – انتخابی بی نقص برای ماه رمضان است. نماهنگ این اثر را تماشا کنید.
    

   دانلود ألا بذکرک (یاد تو) اثر جدید سامی یوسف

  • نسخه مالزیایی ترانه "به سویم آمدی" با اجرای دوصدایی خانم سیتی نور هالیز و سامی یوسف+دانلود کلیپ

   مدرن فا دوستدار و حامی سامی یوسف

    

   این بانوی هنرمند، خواننده ای مالزیایی است که در آلبوم چهارم سامی یوسف "سلام"، نسخه مالزیایی ترانه "به سویم آمدی" را با اجرای دوصدایی او و سامی یوسف خواهیم شنید ا
   ایشان همچنین مهمان کنسرت تابستان امسال "سلام" سامی یوسف در مالزی خواهد بود و در این کنسرت دقایقی اجرا خواهد داشت 

    

   دانلود نسخه مالزیایی ترانه به سویم آمدی با دوصدایی خانم سیتی نور هالیز و سامی یوسف(کلیک کنید)

    

  • برنده ۲ عدد بلیط وی آی پی کنسرت سامی یوسف در مالزی و سنگاپور شوید.

    


    

   این مسابقه در عرض چهار هفته برگزار خواهد شد و هر هفته یک سوال ساده مطرح خواهد شد. شرکت کنندگانی که به هر چهار سوال پاسخ صحیح دهند در قرعه کشی نهایی شرکت داده خواهند شد. به 6 نفر اول بلیط VIP کنسرت سامی در مالزی و سنگاپور تعلق خواهد گرفت و به ده نفر بعدی هدایایی با امضای سامی یوسف

    

   هنوز هم برای پاسخ دادن به سه سوال قبلی فرصت دارید:
   پرسش اول: در این تصویر سامی یوسف در حال نواختن چه سازی است؟ راهنمایی: این یک ساز ایرانی است
   http://www.samiyusufofficial.com/facebook/competition/Q1/q1.html

   پرسش دوم: این تصویر از کدام موزیک ویدئوی سامی یوسف گرفته شده است؟ راهنمایی: تصویر متعلق به یکی از ویدئوهای تازه منتشر شده اوست
   http://www.samiyusufofficial.com/facebook/competition/Q1/q2.php

   پرسش سوم: دو تا از کشورهایی که ویدئوی "وعده های فراموش شده" در آنها فیلمبرداری شده را نام ببرید
    

   http://www.samiyusufofficial.com/facebook/competition/Q1/index.php

   پرسش چهارم: نام مکان و تاریخ برگزاری کنسرت سامی یوسف در مالزی و سنگاپور را بنویسید؟ راهنمایی:  samiyusufofficial.com/tour
    

   http://www.samiyusufofficial.com/facebook/competition/Q1/index.php

    

  • سامی یوسف در پرس تی وی

   خبرنگار پرس تی وی در تونس گزارشی را به مناسبت کنسرت سامی یوسف در تونس که در هفته پیش برگزار شد تهیه کرده است که می توانید از طریق لینک زیر مشاهده و دانلود نمایید فرمایید.

    

   مشاهده خبر

   دانلود گزارش

    

 

  • ویدئوی ترانه وعده های فراموش شده منتشر شد!

    

   ویدئوی ترانه “وعده های فراموش شده” که در شانزده شهر مختلف از هشت کشور دنیا از جمله تهران/ایران فیلمبرداری شده منتشر شد! به عنوان بخشی از کمپین “لایوفید” _ که توسط برنامه جهانی غذا و ستاره شریک سازمان ملل سامی یوسف برپا شده _ ویدئوی ترانه وعده های فراموش شده چهره هایی از سراسر جهان را کنار هم می آورد تا آگاهی عمومی درباره وضعیت جمعیت قحطی زده منطقه شاخ افریقا را افزایش دهد و از تلاش های امدادی برنامه جهانی غذا در این منطقه حمایت نماید. گرسنگی و قحطی همچنان ادامه دارد.  از این ابتکار همین امروز با خرید ترانه “وعده های فراموش شده” حمایت کنید. کمک کنید گرسنگی پایان یابد.

   دقایقی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید این ویدئو را که توسط سیروس کردونی کارگردانی شده، میتوانید در اینجا ببینید.

   دانلود و مشاهده این کلیپ از مدرن فا (کلیک کنید)

   مدرن فا: دوستدار و حامی سامی یوسف

در جشنواره اینترنتی پیامی به بهترین دوستم سامی یوسف منتظر شما عزیزان هستیم.

  • سامی یوسف برای معرفی کمپین لایوفید در دوبی با رسانه ها دیدار خواهد کرد

   سامی یوسف در دوبی با رسانه ها دیدار خواهد کرد
   تا کمپین خیریه اش “LiveFeed” را معرفی کند

    دوبی -  هنرمند مشهور و ستاره شریک سازمان ملل در برنامه جهانی غذا – سامی یوسف – درباره موسسه خیریه غیرانتفاعی اش “لایوفید” که که در حمایت از منطقه قحطی زده شاخ افریقا تاسیس کرده روز چهارشنبه اول فوریه ساعت ده صبح در هتل کمپینسکی در “مرکز خرید امارات” در دوبی با خبرنگاران صحبت خواهد کرد.

   سامی یوسف تک آهنگ جدیدش “وعده های فراموش شده” را به جمعیت قحطی زده منطقه شاخ افریقا تقدیم کرده و تمام درآمد حاصل از این ترانه برای کمک به حفظ و گسترش تلاشهای امدادی برنامه جهانی غذا (WFP) در این منطقه به این موسسه اهدا خواهد شد. هنوز هم جان میلیون ها انسان توسط بحران بی سابقه کمبود غذا در معرض تهدید قرار دارد. (لطفا از وبسایت رسمی کمپین لایوفید بازدید نمایید)

   طی این جلسه مطبوعاتی، سامی یوسف برای اولین بار از ویدئوی ترانه جدیدش “وعده های فراموش شده” – که سازهای ضربی آهنگ ترکیبی از صداهای تولید شده توسط بدن انسان است و ویدئوی آن در شانزده شهر مختلف جهان فیلمبرداری شده و در صحنه هایی از آن سامی یوسف  در خیابانها و صحرای امارات نشان داده می شود – پرده برداری خواهد کرد. در این جلسه نسخه هایی از موزیک ویدئوی این ترانه و ویدئویی از پشت صحنه آن به همراه نسخه فیزیکی این ترانه (سی دی) – که از هفته آینده در فروشگاههای محلی منطقه منا قابل خرید خواهد بود – در بین شرکت کنندگان پخش خواهد شد.

    لطفا پاسخ دهید:

   خبرنگاران و رسانه هایی که قصد شرکت در این رویداد و مصاحبه با سامی یوسف و یا سخنگوی برنامه جهانی غذا درباره “لایوفید” در این روز را دارند لازم است که با مدیر همکاری منطقه ای برنامه جهانی غذا Elise Bijon تماس بگیرند. (پست الکترونیک:elise.bijon@wfp.org   تلفن همراه: +۹۷۱۵۵۵۱۶۳۲۸۰ )

   برنامه جهانی غذا (WFP) بزرگترین آژانس انسان دوستانه جهان است که در سراسر جهان با گرسنگی مبارزه میکند.

   برنامه جهانی غذا، سالانه بالغ بر نود میلیون انسان را در بیش از هفتاد کشور دنیا غذارسانی میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت برنامه جهانی غذا بازدید فرمایید.

    

   مدرن فا: دوستدار و حامی سامی یوسف

در جشنواره اینترنتی پیامی به بهترین دوستم سامی یوسف منتظر شما عزیزان هستیم.

  • ترانه “وعده های فراموش شده” منتشر شد!

   Forgotten Promises

   هنرمند بلندآوازه جهانی و ستاره شریک سازمان ملل متحد سامی یوسف و برنامه جهانی غذای سازمان ملل با افتخار آغاز به کار رسمی کمپین LiveFeed  را اعلام میکنند. “لایوفید” یک کمپین آگاه سازی مشترک برای برجسته کردن وضعیت فجیع جمعیت قحطی زده در شاخ افریقاست. سامی یوسف از همگان درخواست میکند که با خرید تک آهنگ “وعده های فراموش شده” در فرونشانی  بحران ایجاد شده  سهیم شوند. این ترانه را همین الان خریداری کنید! برای اهدای کمک بیشتر اینجا کلیک کنید.

   برای دانلود این ترانه کلیک کنید

   سامی یوسف از کاربران می خواهد با خرید این تک آهنگ و اطلاع از  این وضعیت فجیع قحطی  به آن پایان دهند .

   مدرن فا: دوستدار و حامی سامی یوسف

در جشنواره اینترنتی پیامی به بهترین دوستم سامی یوسف منتظر شما عزیزان هستیم.

در جشنواره اینترنتی پیامی به بهترین دوستم سامی یوسف منتظر شما عزیزان هستیم.

مدرن فا: دوستدار و حامی سامی یوسف

آیا دوست داشته اید که یک نسخه از ترانه "من امید شما هستم" را داشته باشید؟ الان میتوانید آن را دانلود کنید!


 • اسپریتیک دوستان عزیز! شما نزد ما جایگاه بسیار ویژه و خاصی دارید، به همین خاطرست که ما همیشه دوست داریم کاری کنیم که شما دوست داشته باشید و لذت ببرید. الان میتوانید با مشترک شدن در خبرنامه سایت، “لایک” زدن صفحه رسمی سامی یوسف در فیسبوک و یا “فالو” کردن سامی در تویتر ترانه همیشه محبوب “من امید شما هستم” را دانلود کنید.

  ترانه “من امید شما هستم” را از قسمت پایین صفحه دانلود کنید و یا گوش دهید.

  - وارد  کافه ما  شوید و در آنجا عضو شوید.

  - یا صفحه رسمی سامی یوسف در فیسبوک را لایک بزنید.

  - یا سامی یوسف را در تویتر فالو کنید؛ آماده “ترند” شدن Spiritique# باشید!

  - یا در خبرنامه های سامی یوسف با وارد کردن ایمیلتان در اینجا عضو شوید، این گاهنامه ها شما را در جریان آخرین خبرهای مهم مربوط به سامی یوسف نگاه خواهند داشت.

  هر یک از موارد مذکور میتواند انجام شود. و حالا از ترانه I’m Your Hope که هم اکنون منحصرا متعلق به خودتان است لذت ببرید!

در جشنواره اینترنتی پیامی به بهترین دوستم سامی یوسف منتظر شما عزیزان هستیم.

مدرن فا: دوستدار و حامی سامی یوسف

برای سومین سال متوالی، سامی یوسف در لیست ۵۰۰ مسلمان پرنفوذ سال قرار گرفت

 • با افتخار اعلام میکنیم سامی یوسف بار دیگری در لیست نشریه 500 چهره مسلمان سال قرار گرفته است – لیستی از بانفوذترین شخصیتهای مسلمان سراسر جهان در طول سال. این سومین سال متوالی است که این نشریه سامی یوسف را در لیست انتخابی اش قرار می دهد. متن کامل این نشریه را، از زیر دانلود کنید.

   

  Low Resolution Version (7mb)

   Hi Resolution Version (25mb)

در جشنواره اینترنتی پیامی به بهترین دوستم سامی یوسف منتظر شما عزیزان هستیم.

مدرن فا: دوستدار و حامی سامی یوسف

 ویدیو کلیپ هرگز فراموش نمی کنم (never forget) از سامی یوسف (بوسنی)

"هرگز فراموش نمی کنیم" ترانه جدید سامی یوسف است که توسط وی سروده و اجرا شده است.

"هرگز فراموش نمی کنیم" در مورد فاجعه انسانی است که در سال 1995 توسط سربرنيتسا اتفاق افتاد که در این قتل عام بیش از 8000 مسلمان، اعم از کودک و نوجوان جان خود را از دست دادند.

این کار توسط سامی یوسف در سال 2007 و به همراه ارکستر ملی کشور بوسنی اجرا شد که پس از تغییراتی در سایت رسمی سامی یوسف برای فروش و ویدئو کلیپ آن منتشر شد.

شما می توانید این کلیپ زیبا را از لینک زیر دانلود نمایید

دانلود این ویدیو

در جشنواره اینترنتی پیامی به بهترین دوستم سامی یوسف منتظر شما عزیزان هستیم.

مدرن فا: دوستدار و حامی سامی یوسف

دانلود دو سوپرایز ویژه از مدرن فا به دوستداران سامی یوسف

بلاخره دو سوپرایز ویژه ای که به شما وعده داده بودیم منتشر شد این دو سوپرایز دو کلیپ زیبا از ترانه من را نیرومند ساز  (make me strong)  امید واریم از این دو کلیپ زیبا حداکثر لذت را ببرید.

دانلود کلیپ 1

دانلود کلیپ 2

با تشکر ویژه از دوست عزیز آقای هانی سعید از کشور مصر

در جشنواره اینترنتی پیامی به بهترین دوستم سامی یوسف منتظر شما عزیزان هستیم.

مدرن فا: دوستدار و حامی سامی یوسف

هديه ويژه سامي يوسف به ماسبت سالگرد انتشار آلبوم "هرجا كه هستي"

 
وب سايت رسمي سامي يوسف امروز در پستي ويژه ضمن تبريك سالگرد انتشار آلبوم هر جا كه هستي از علاقه مندان به اين آلبوم دعوت كرد كه در اين نظر خود را در مورد اين آلبوم بيان كنند. 

شما مي توانيد از طريق لینک زیر هديه ويژه سامي يوسف را دريافت كرده و نظر خود را قرار بدهيد. 

برای اعلام نظر خود:

www.samiyusufofficial.com/main

دانلود هدیه ویژه:        

     Get your Gift    

 


  بیایید باور کنیم یک لبخند ساده می تواند یک زندگی را تغییر دهد  

ترانه منبع(سرچشمه) اثر جدید سامی یوسف

برای دانلود این ترانه کلیک کنید

 

  مدرن فا دوست دار صلح ، پیوند دهنده ملت ها ، نوید دهنده دنیایی نوین... 

جشنواره اینترنتی پیامی به بهترین دوستم  ...سامی یوسف

برای ورود به صفحه معرفی نامه جشنواره و  دریافت دعوت نامه این جشنواره و دانلود برخی از جدیدترین آثار سامی یوسف کلیک نمایید.

کلیک کنید!!!


معرفی نامه مدرن فا بیانیه مدرن فا به امت اسلامی معلول نه! توانمند خاص
ModernFA.com
گفتگو بدون مرز
لوگو تبلیغاتی
معلول نه! توانمند خاص
انجمن صلح طلبان مدرن فا
سایت اداره بهزیستی شهرستان جهرم
قرآن آنلاین
نظرسنجی+جایزه
نظرسنجی+جایزه
پیوندها
دعوت به همکاری

 درصورت تمایل به همکاری در بخش های مختلف مدرن فا با تیم بین المللی مدرن فا اینجا کلیک نمایید.

خانه | معرفی نامه | ارتباط با مدیر سایت | ارتباط با امور تبلیغات | تماس با ما